Najbardziej prospołeczna kamera samochodowa

Wyjątkowa kamera, dzięki której możesz udostępniać zarejestrowane nagrania, zdjęcia albo przebieg trasy na sieciach społecznościowych, na których takie materiały są teraz na topie.

Zobacz, jak korzystać z aplikacji

Uchwyć wyjątkowe momenty podczas trasy

Otwórz aplikację DDPai na swoim smartphonie i obejrzyj ujęcie z kamery w aktualnym czasie bez konieczności pobierania nagrania. Oprócz obrazu z kamery możesz tam zobaczyć również informacje o prędkości, czasie, podgląd mapy itd. Opóźnienie wideo wynosi 300ms.

Jeżeli chcesz udowodnić swoją niewinność, wystarczy włączyć aplikację i odtworzyć nagranie poprzez wybranie odpowiedniego fragmentu w podglądzie i na osi czasu. System kamer został wyposażony w moduł transmisji strumieniowej, więc nie będzie konieczne pobieranie nagrania do telefonu w celu odtworzenia.

Aby pobrać wideo do telefonu, wystarczy wybrać w aplikacji pięciosekundowe wideo w podglądzie i na osi czasu, a następnie wcisnąć przycisk pobierania wybranego zapisu. Nie ma konieczności przeprowadzania żadnych innych kroków czy podłączania do komputera.

Sieć społecznościowa „On the Road“

Aplikacja DDPai wersja 5 ruszyła z nowością w postaci platformy społecznościowej „On the Road“, dzięki której możesz udostępniać pozostałym użytkownikom kamer samochodowych DDPai powstałe nagrania albo zdjęcia pięknej scenerii, najlepszego wejścia w zakręt albo rozmaitości, które możesz spotkać na drodze.

Ulepszaj swoje zdjęcia

Korzystaj z filtrów albo edytora podpisów, abyś mógł wygładzić czy urozmaicić swoje ujęcia przed ich udostępnieniem. Im więcej będzie w tym zabawy, tym atrakcyjniejszy osiągniesz rezultat.

Wyraź to poprzez nagranie

Natrafiłeś na eskcytujący odcinek trasy, wypadek na drodze, przepiekna sceneria albo zabawny moment? Stwórz nagranie o długości od 5 do 30 s i udostępnij je na youtube, twitterze, facebooku i wszędzie tam, gdzie coś się dzieje.

Łatwa obsługa i aktualizacje

Całą obsługę oraz ustawienia kamery można przeprowadzać w aplikacji  DDPai. Jak tylko ukaże się nowa aktualizacja firmware, wystarczy kliknąć na "Update", aby odświeżyć oprogramowanie kamery.